Buradasın HİZMET VE ÜRÜNLER ! KONUT

KONUT

e-Posta Yazdır PDF

Yıllardır özlemini çektiğiniz güzel bir ev için para biriktirdiniz. En sonunda güzel bir eviniz oldu. Birikimlerinizi değerlendirdiğiniz en güzel şeyin bu ev olduğunu düşünüyorsunuz.

Beklemedik zamanlarda başımıza gelen ve genellikle de önceden tedbir almadığımız için yıllardır çalışıp, uğraşıp sahip olduğumuz evimize, eşyalarımıza zarar veren veya yok olmasına neden olan riskler için aldığınız tedbirler yeterli mi?

Konut Poliçesi sayesinde artık binanız ve içinde bulunan eşyalarınız beklenmedik bir şekilde oluşabilecek hasarlara karşı güvende olacaktır.

"Emek vererek sahip olduğunuz yuvanızın zarar görmemesi için sizinleyiz"

Yıllarca emek vererek sahip olduğunuz sıcacık yuvanızın zarar görmesine göz yumabilirmisiniz? Günümüz koşulları içerisinde,evinizi ve eşyalarınızı olası risklere karşı sigorta ettirmek önem kazanıyor.

Çağdaş hizmet anlayışıyla Groupama ve Birlik Sigorta , Ev sahipleri ve kiracıların, bina ve eşyalarına oluşabilecek riskleri Güvenli Yuvam poliçesi ile 365 gün 24 saat “TAM GÜVENCE “ sağlıyor.

Sizler için eksiksiz hazırlananan bu poliçe size bir telefon kadar yakın.

Yaşadığımız deprem felaketlerinden sonra doğal afetler hepimizin kabusu haline geldi. Deprem ya da herhangi bir doğal afetle karşılaşırsak nasıl önlem alacağımız ya da aldığımız önlemlerin yeterli olup olmadığı aklımızı kurcalayan birkaç sorudan sadece ikisi.

Deprem, Sel ve fırtına gibi bir doğal afet yüzünden evinize 72 saatten daha uzun bir süre oturulamayacak bir zarar gelirse, Groupama ve Birlik Sigorta içinizi rahatlatacak yepyeni bir güvenceyi “Doğal Afet Güvencesi” size sunuyor