Buradasın HİZMET VE ÜRÜNLER ! HOŞGELDİN BEBEK GÜVENCESİ

HOŞGELDİN BEBEK GÜVENCESİ

e-Posta Yazdır PDF
Groupama’nın yeni doğmuş bebeklere özel sunduğu ”Hoşgeldin Bebek” adlı özel sağlık sigortası kapsamında, yenidoğanların ihtiyaç duyabileceği bütün önemli sağlık hizmetleri ve hastane masrafları teminat altına alınıyor.
 
Groupama, altın değerindeki bu yeni ürünü edinmek isteyen anne-babalarda sigortalı olma şartı aramazken, “günde 1 TL’den az” olacak şekilde çok cazip bir ödeme fiyatlandırması ile bebekleri, doğumlarından sonraki 45 gün içerisinde sağlık sigortası sahibi yapma fırsatı sunarak, Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

Groupama, yenidoğanlara özel tasarladığı “Hoşgeldin Bebek” adlı özel sağlık sigortası paketiyle, yeni nesil çözümlerinden birini daha hayata geçiriyor. Yatarak teşhis ve tedaviden yoğunbakım ünitesine, hastane sonrası ayakta tedaviden yurtiçi acil yardım ve tıbbi danışmanlığa kadar, bütün önemli sağlık hizmetlerini ve hastane masraflarını kapsamında bulunduran bu özel sağlık sigorta paketinin maliyeti, günde 1TL’den daha ucuza geliyor. Anne veya babaların Groupama’dan sigorta yaptırmasına gerek olmaksızın, bebeklerin, doğumlarını takip eden 45 gün içerisinde poliçe sahibi olmalarını sağlayan “Hoşgeldin Bebek”, bu özelliği ve kapsamındaki tüm teminatlarıyla Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Bebeklerinin sağlığını ilk günden güvence altına almak isteyen anne-babalar kadar, doğum hediyesi arayışındaki eş, dost ve yakın akrabaların da tercihi olabilecek nitelikteki “Hoşgeldin Bebek” poliçesi sahiplerine ayrıca ücretsiz olarak “Yeni Hayatlara Merhaba” adlı, anne ve bebeğe yönelik, temel doğum sonrası bakım eğitimlerinin yer aldığı uzman destek hizmeti de sunuluyor. Ebeveynlerin, bebeklerin gelişimindeki en önemli ilk 3 aylık döneme yönelik olarak doğru bilgi ve uygulamalarla donatıldıkları bu eğitimler, uzman yenidoğan hemşireleri tarafından veriliyor.

Sigortalanan bebekler, kendilerine verilecek sağlık kartları sayesinde, ayakta tedavi olmaları gereken durumlarda anlaşmalı kurumlarda Groupama için sağlanan özel indirimlerden faydalanabiliyorlar. Ayrıca, 3 yaşına kadar aralıksız olarak Groupama’dan sigortalanmış bebeklere, 3 yaşına geldikten sonra, sigortalarını ömür boyu yenileme garantisi de sunuluyor. “Hoşgeldin Bebek” kapsamında, Soner Canözer’in bebekler için özel olarak bestelediği şarkıların yer aldığı bir de CD hediye ediliyor.