Buradasın HİZMET VE ÜRÜNLER ! DİĞER

DİĞER

e-Posta Yazdır PDF

Ferdi Kaza Sigortası
Ferdi kaza sigortası, sigortalının kaza sonucu vefat ve maluliyet risklerini bir yıl süreyle güvence altına alan bir sigortadır.

Herkese Birikim Sigortası


Daha az prim ödeyerek daha çok gelire sahip olun! Sağlık raporu yok, prim kısıtlaması yok, yaş sınırı yok...

Herkese Acil Sağlık Sigortası
Kapsamlı sağlık poliçesi primleri bütçeniz için yüksek ise size bir teklifimiz var!

Nakliyat Sigortası
Kara, deniz, hava ve demiryolu ile taşınan tüm ticari emtea çeşitlerinin nakliyatlarını, yolculuk esnasındaki muhtemel rizikolara karşı güvence altına alır.

İnşaat All RİSK
Her türlü inşaat projenizi (bina, yol, baraj, liman, kanalizasyon, içme suyu ve elektrik hatları, havaalanı, vb.) inşaatın başladığı ilk günden projenin tamamlanacağı yada teslim edileceği güne kadar risklerinize uygun teminatlarla güvence altına alır.

Elektronik cihaz Sigortası
İşletmenizdeki tüm elektronik cihazlarınızı (sabit ofis cihazları - bilgisayar, yazıcı, faks, fotokopi, telefon santrali, CNC makineler - tekstil ve torna makineleri, tıbbi cihazlar - ultrason, manyetik rezonans, bilgisayarlı tomografi, röntgen, gama kameralar, film baskı ve banyo cihazları, radyo ve televizyon istasyonlarındaki cihazlar, vb.) montaj ve tecrübeleri tamamlandıktan ve tam çalışır hale geçtikten sonra teminat altına almaktadır.Çalışmalarınızın kesintisiz sürmesi için risklerinizi güvence altına alır.